איך כותבים רב מכר?

MY best seller

הספר ניתוח שרוול אינו ניתוח מוח

"ניתוח קיצור קיבה הוא לא ההתחלה..הוא חלק מתהליך כולל של אורח חיים חדש!"

בשנת 2013 עברתי ניתוח לקיצור קיבה שנקרא שרוול. במהלך השנה הראשונה לאחר הניתוח, כשירדתי 57 ק"ג, תיעדתי את התהליכים הפיזיים, החברתיים והרגשיים שעברו עלי. את הספר פירסמתי רק ב2017 כשהסכמתי להאמין שאני משוחררת מאכילה רגשית, שאני בחופש מאוכל, שיצאתי ממאבק לשחרור. תירגמתי את הספר לאנגלית והוא מאז רב מכר בAMAZON, והיום אני מרצה בפני עיריות, חברות וקבוצות את הסיפור שלי- אוכל למחשבה: מדיאטות רק משמינים. ניתן להזמין את הספר בקישורים למטה ואני פתוחה הזמנות להרצות.

"מעבר לכייף שבקריאת הספר המרתק הזה, יכולתי להזדהות כמעט עם כל מה שכתוב בו, כי אפשר למצוא בו את כל התחושות והדילמות שאני בעצמי עברתי, והרבה מאד נשים עוברות בהקשר לאכילה ולגוף שלהן במשך שנות חייהן, שנים רבות של התעסקות ומאבק עם הגוף והאכילה שלהן.

נראה שאין פתרון אמיתי לקונפליקט הזה שמתפתח ביני לביני ברגע שבו אני מבינה שהגוף שלי 'לא בסדר' ושאני חייבת לרזות, חייבת לאכול יותר טוב, חייבת לפתור את 'הבעיה' הזאת…

כמו רוח ספר זה, אני לא מעודדת לניתוח, אבל אני כן מעודדת כל מי שנושא האכילה והמשקל מטריד ומרכזי בחייה, שמבינה עד כמה הדבר משפיע על כל תחום בחייה, לעשות את התהליך שיוביל אותה לשקט ולחופש שלה, לתחושת מרוצות עם עצמה ולהגשמה עצמית, וקריאת ספר זה הוא צעד ראשון ראוי ומאלף, כדי להכיר את כל מה שאפשרי – גם אם זה נראה לא פעם בלתי אפשרי.

אני ממליצה בחום לכולן, בטח לנשים שאני מלווה בדרכן, לקרוא את הספר של לימיץ ולשאוב ממנו השראה לעצמן."

אופירה שאול, מפתחת שיטת חופש מאוכל®

I just finished reading your book. My favorite part was where you discussed bike riding. I love bike riding! However, being a 260 pound, 54 year old woman gets noticed. I would die if someone said, “Look at that fat woman on the bike!” Yes, it wouldn’t stop me. This would remind me of how children these days don’t worry about people’s feelings, even an adult! I’d never say that about an adult if I was a kid again. I was told to respect them. Thanks again for describing your post, pre weight loss surgery journey.

Susan Soenksen McPeak

Just finished your book New Stomach, Old Brain and I want to thank you so much for the advice! I am considering weight loss surgery and your book really opened my mind up to some things to consider and new ways  of thinking.

Your new fan 

Shayla Geise

I wanted you to know.. this week, I'm 3 months postop RNY. I just finished your book. It inspired me so much that I created an entire mini waterfall album from it, filling the album with quotes from the book.

Thank you

Mary Jensen Elliott

צילומים באתר: אופק בירנבוים, עדי ציזנר וענת קזולה